Skip to content

Architektura 21szego wieku : Royal College of Art uruchamia dwa nowe programy Master Inspiring Architecture

10 miesięcy ago

495 words

Dzięki uprzejmości The Royal College of Art School of Architecture Royal College of Art School of Architecture uruchomiła dwa nowe programy magisterskie: City Design i Environmental Architecture.
Tutaj, dr Adrian Lahoud, dziekan Wydziału Architektury RCA, wyjaśnia więcej: MA City Design Na czym koncentruje się program.
MA City Design proponuje wieloskalarowe podejście do projektowania miast, które łączy architektoniczne, technologiczne i naukowe rozumienie miasta.
Po raz pierwszy od ponad wieku fundamentalne budowle miasta są gotowe do zmiany.
Rewolucje w transporcie, logistyce, energetyce i komunikacji pojawiają się w momencie, gdy tradycyjne struktury społeczne i polityczne wydają się być w kryzysie.
W tym kontekście studenci programu City Design MA będą badać, w jaki sposób alternatywne koncepcje życia, pracy, natury i kultury mogą informować miasta przyszłości.
MAA Architektura środowiska skupi się na współistnieniu różnych ludzkich społeczeństw z systemami ziemskimi, krajobrazy, środowiska i ekosystemy.
Program rozpoczyna się od wpływu zmian klimatycznych na transformację środowiska i jego konsekwencje społeczne i przestrzenne.
MA Architektura Środowiskowa proponuje wyróżniający model pedagogiczny, który określa nową rolę technologii obrazowania środowiska w praktyce projektowej w wielu skalach i epistemologiach.
Co sprawia, że te programy są wyjątkowe.
Oba programy to 15-miesięczne, oparte na projektach MA programy zliczające 240 punktów.
Harmonogramy zostały zaprojektowane w celu zachęcenia kandydatów, którzy obecnie pracują w praktyce, co oznacza, że studenci nie muszą wybierać między nauką a karierą, ponieważ mogą być równoległe i korzystne dla obu stron.
Czy RCA oferuje jakąkolwiek pomoc finansową dla tych programów.
Przy wejściu na rok 2017/18 School of Architecture oferuje pomoc finansową poprzez stypendia w pełnym składzie oraz częściowe stypendia oparte na zasługach i potrzebach finansowych.
MA Architektura środowiska Co RCA może zaoferować potencjalnym studentom uczącym się tych programów.
Oprócz możliwości stworzenia silnej sieci kolegów i mentorów w RCA, nowe programy oferują uczniom wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z czołowymi postaciami w terenie, dzięki innowacyjny program partnerski z praktykami w Londynie.
Studenci będą wspierani przez mentorów branży, aby upewnić się, że są osadzeni w praktykach projektowania architektonicznego i środowiskowego w kluczowych punktach ich studiów oraz z możliwością nawiązywania kontaktów, które przyniosą korzyści przyszłym ich karierom.
Jaka grupa nauczycieli będzie miała dostęp do.
z obecnymi nauczycielami z RCA, w tym Adrian Lahoud, Godofredo Pereira, Sam Jacoby, Maria Giudici, Jon Goodbun, David Knight, Alon Schwabe, Beth Hughes, Platon Issaias i Daniel Fernandez Pasqual, program gościć będzie serię uznanych na całym świecie profesorów wizytujących oraz liderów seminariów, którzy wnoszą znaczący wkład w dziedzinie architektury, projektowania miast i architektury środowiskowej.
Jak możesz dowiedzieć się więcej.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o programach i nauce na RCA.
[więcej w: żarówki halogenowe 230v, praktiker godziny otwarcia, majster kluczbork godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: majster kluczbork godziny otwarcia praktiker godziny otwarcia żarówki halogenowe 230v