Skip to content

Architektura 21szego wieku : Royal College of Art uruchamia dwa nowe programy Master Inspiring Architecture

2 lata ago

495 words

Dzięki uprzejmości The Royal College of Art School of Architecture Royal College of Art School of Architecture uruchomiła dwa nowe programy magisterskie: City Design i Environmental Architecture.
Tutaj, dr Adrian Lahoud, dziekan Wydziału Architektury RCA, wyjaśnia więcej: MA City Design Na czym koncentruje się program.
MA City Design proponuje wieloskalarowe podejście do projektowania miast, które łączy architektoniczne, technologiczne i naukowe rozumienie miasta.
Po raz pierwszy od ponad wieku fundamentalne budowle miasta są gotowe do zmiany.
Rewolucje w transporcie, logistyce, energetyce i komunikacji pojawiają się w momencie, gdy tradycyjne struktury społeczne i polityczne wydają się być w kryzysie.
W tym kontekście studenci programu City Design MA będą badać, w jaki sposób alternatywne koncepcje życia, pracy, natury i kultury mogą informować miasta przyszłości.
MAA Architektura środowiska skupi się na współistnieniu różnych ludzkich społeczeństw z systemami ziemskimi, krajobrazy, środowiska i ekosystemy.
Program rozpoczyna się od wpływu zmian klimatycznych na transformację środowiska i jego konsekwencje społeczne i przestrzenne.
MA Architektura Środowiskowa proponuje wyróżniający model pedagogiczny, który określa nową rolę technologii obrazowania środowiska w praktyce projektowej w wielu skalach i epistemologiach.
Co sprawia, że te programy są wyjątkowe.
Oba programy to 15-miesięczne, oparte na projektach MA programy zliczające 240 punktów.
Harmonogramy zostały zaprojektowane w celu zachęcenia kandydatów, którzy obecnie pracują w praktyce, co oznacza, że studenci nie muszą wybierać między nauką a karierą, ponieważ mogą być równoległe i korzystne dla obu stron.
Czy RCA oferuje jakąkolwiek pomoc finansową dla tych programów.
Przy wejściu na rok 2017/18 School of Architecture oferuje pomoc finansową poprzez stypendia w pełnym składzie oraz częściowe stypendia oparte na zasługach i potrzebach finansowych.
MA Architektura środowiska Co RCA może zaoferować potencjalnym studentom uczącym się tych programów.
Oprócz możliwości stworzenia silnej sieci kolegów i mentorów w RCA, nowe programy oferują uczniom wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z czołowymi postaciami w terenie, dzięki innowacyjny program partnerski z praktykami w Londynie.
Studenci będą wspierani przez mentorów branży, aby upewnić się, że są osadzeni w praktykach projektowania architektonicznego i środowiskowego w kluczowych punktach ich studiów oraz z możliwością nawiązywania kontaktów, które przyniosą korzyści przyszłym ich karierom.
Jaka grupa nauczycieli będzie miała dostęp do.
z obecnymi nauczycielami z RCA, w tym Adrian Lahoud, Godofredo Pereira, Sam Jacoby, Maria Giudici, Jon Goodbun, David Knight, Alon Schwabe, Beth Hughes, Platon Issaias i Daniel Fernandez Pasqual, program gościć będzie serię uznanych na całym świecie profesorów wizytujących oraz liderów seminariów, którzy wnoszą znaczący wkład w dziedzinie architektury, projektowania miast i architektury środowiskowej.
Jak możesz dowiedzieć się więcej.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o programach i nauce na RCA.
[więcej w: żarówki halogenowe 230v, praktiker godziny otwarcia, majster kluczbork godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: majster kluczbork godziny otwarcia praktiker godziny otwarcia żarówki halogenowe 230v