Skip to content

Nowoczesna architektura : Modernistyczny i tradycjonalistyczny na temat uprzedzeń establishmentu wobec tradycyjnej architektury

2 lata ago

363 words

Kroon Hall Yale University, Hopkins.
Morley von Sternberg Napięcia między obozami modernistycznymi i tradycjonalistycznymi na początku zeszłego miesiąca, kiedy Paul Finch, brytyjski przewodniczący Komisji Architektury i Środowiska Budowania, pochwalił fakt, że moderniści wygrali przetargi na zaprojektowanie budynków na Igrzyska Olimpijskie w 2012 roku.
W odpowiedzi Robert Adam, członek Tradycyjnej Grupy Architektonicznej i Michael Taylor, starszy partner w Hopkins, firmie, która zaprojektowała Olympic Velodrome, spotkali się, aby porozmawiać o hegemonii, terminowości i pastiszach moderowanych przez strażnika Guardiana, Lanre Bakare.
Rozmowa jest żywa i agresywna.
Jak na ironię,.
Progresywny.
Taylor wychodzi jako usłużny (.
Rozumiem, że olbrzymie części naszych miast są pokryte mdłymi nowoczesnymi budynkami ze zbyt dużą ilością szkła i stali.
Są pewne budynki, w których będzie miejsce wspólne.
Na przykład prace Brunela , lub Crystal Palace..), i opinia (.
Ktoś rozpoznałby problemy z modernizmem i dostrzegłby wartości w tradycjonalizmie, które lubią, ale problem polega na tym, że tradycjonalizm jest naprawiony i nie jest czymś, co ludzie myślą, że posuwa się naprzód..) i Adams, odrobina snobów, (.
MT: Ludzie czerpią korzyści z samochodów, samolotów i innych nowoczesnych technologii, a więc przyjmują wygląd i fasady Twojej architektury jako jeden oddzielny element, który powinien uczynić bardzo jasną i dosłowną notkę z powrotem do Historia wydaje się być niekonsekwentna i myślę, że ludzie mają z tym problem / RA: Myślę, że tylko architekci z tym walczą, większość ludzi nie ma problemu z Ferrari na prowadzeniu i gruzińskim domem.) świadomi tradycji Miejsce we współczesnej Wielkiej Brytanii (uprzedzenie wobec tradycjonalistów jest raczej jak seksizm.
To tylko w kulturze.
Jeśli jesteś w zawodzie, to po prostu to, co robisz.
Kiedy dostarczasz uprzedzenia, naprawdę tego nie zauważasz, ale jeśli jesteś na końcu odbiorczym, to jest problem.).
Bardziej wystawa sprzecznych ideologii niż rozmowa o współczesnych punktach widzenia, dyskusja jest fascynującym spojrzeniem na to, jak dwa zwaśnione obozy widzą siebie i swoje miejsce w świecie.
Kliknij ten link: http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/aug/05/architecture-modernism-vs-traditionalism-olympics
[więcej w: olx biłgoraj, czym ocieplić poddasze, szerokość drzwi ]

Powiązane tematy z artykułem: czym ocieplić poddasze olx biłgoraj szerokość drzwi