Skip to content

Architektura 21szego wieku : Motopia: New Age of Modular Construction / USC School of Architecture

2 lata ago

225 words

Architektura obecnie toczy się, przepływa, nadmuchuje, oddycha, rozszerza się, mnoży, kontraktuje i wyszukuje kolejnego użytkownika.
A jednak taka architektura to nie tylko budowanie czy projekt produktu, ale raczej rozpoznanie płynności okoliczności – mobilności danych demograficznych i informacji.
W tym wydarzeniu wezmą udział praktycy z całego świata i multidyscyplinarni uczeni, którzy przygotowują się do przyszłości w ciągłym ruchu.
Szereg sił twórczych stojących za architekturą mobilną zgromadzi się, aby zbadać rozwiązania obecnych problemów gospodarczych, społecznych i środowiskowych w branży mieszkaniowej; zidentyfikować pojawiające się technologie i trendy; i syntetyzuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania, produkcji, materiałów i systemów.
Będziemy gościć pięciu wybitnych praktyków, którzy będą dyskutować o strategiach, które mogą zostać przyjęte lub dostosowane do naszych większych społeczności i żyć.
Wśród uczestników znajdą się Allison Arieff, autorka artykułów do The Atlantic Cities i współpracująca felietonistka The New York Times; Stephen Kieran, partner w KieranTimberlake; Robert Kronenburg, architekt, autor i Roscoe Katedra Architektury na Uniwersytecie w Liverpoolu; oraz Michael Webb, członek-założyciel Archigram i profesor w Cooper Union.
Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym zaproszonych gości, można znaleźć na ich stronie internetowej tutaj.
[patrz też: praktiker zabrze godziny otwarcia, olx gniezno, izolacja akustyczna stropu ]

Powiązane tematy z artykułem: izolacja akustyczna stropu olx gniezno praktiker zabrze godziny otwarcia