Skip to content

Architektura 21szego wieku : Seria wykładów BSA

2 lata ago

419 words

Dzięki uprzejmości WaterFire Providence, Boston Society of Architects (BSA), uruchomiła niedawno serię wykładów, która otwiera się 21 września z Jeremiah Eck, FAIA, ponieważ rozważa prosty sposób na natchnienie zrównoważonego rozwoju i światła w domach; Barnaby Evans robi coś podobnego w miastach, podczas gdy Chee Pearlman pozyskuje projekt na rzecz poprawy człowieczeństwa i Audrey O.
Hagan, AIA odważnie patrzy w przyszłość tego zawodu.
Wszystkie bezpłatne wykłady BSA odbywają się o godzinie 18:00 w sali multimedialnej BSA Space (290 Congress Street, Boston).
Więcej informacji na temat serii po przerwie.
21 września.
18:00.
Darmowy .
290 Kongres Street, Boston Jeremiah Eck FAIA: Rozmieszczenie domu naturalnie Ponad połowa wszystkich domów jednorodzinnych w tym kraju została zbudowana w ciągu ostatnich czterech dekad, ale większość wydaje się raczej pochylona niż umieszczona.
Korzystanie z przykładów z jego książki Dom w krajobrazie : lokalizacja domu Naturalnie autor, architekt i malarz krajobrazu Jeremiah Eck FAIA prezentuje zrównoważone podejście do projektowania mieszkań, które przynosi korzyści zarówno właścicielowi, jak i środowisku.
projekt Jamesa Cutlera, fotografia Art Grice, 19 października.
18:00.
Darmowy .
290 Congress Street, Boston Chee Pearlman: Wizja, wpływ i inspiracja Nagroda Curry Stone Design nagradza każdego roku 100 000 $ za projekt innowatorów, którzy zajmują się kluczowymi sprawami związanymi z czystym powietrzem, żywnością i wodą, schronieniem, opieką zdrowotną, energią, edukacją, sprawiedliwością społeczną lub pokojem.
Chee Pearlman, kurator nagrody i dyrektor Chee Company, opowiada o celach programu i ich znaczeniu.
Współfinansowany przez Harvard Graduate School of Design, program Loeb Fellowship w Harvard i LivableStreets Alliance.
2 listopada.
18:00.
Darmowy .
290 Congress Street, Boston Audrey O.
Hagan AIA: Wspólna wizja Zawód architekta przechodzi ogromne zmiany.
Dostarczanie projektów staje się bardziej zintegrowane, ponieważ tradycyjne pojęcia dotyczące związku między sztuką, architekturą, projektowaniem i ewolucją inżynierii.
Audrey O.
Hagan AIA, prezes BSA na 2011 rok, bada niektóre sposoby, w jakie te trendy pomagają wypełnić lukę między designem a konstrukcją, jednocześnie przekraczając granice tradycyjnego myślenia, aby zwiększyć widoczność i znaczenie designu.
7 grudnia.
18:00.
Darmowy .
290 Congress Street, Boston Barnaby Evans: Animacja miejskiej tkaniny architektonicznej WaterFire, sezonowa rzeźba zainstalowana na skrzyżowaniu trzech rzek w centrum Providence na Rhode Island, uchwyciła wyobraźnię ponad 10 milionów gości, rewitalizując państwo.
stolica.
Projektant Barnaby Evans omawia, w jaki sposób ta zbieżność ognia i wody przekształca odwiedzających.
postrzeganie krajobrazu miejskiego.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę tutaj.
[hasła pokrewne: czym ocieplić poddasze, praktiker zabrze godziny otwarcia, olx gliwice ]

Powiązane tematy z artykułem: czym ocieplić poddasze olx gliwice praktiker zabrze godziny otwarcia