Skip to content

Nowoczesna architektura : AA Visiting School w Muscat

2 lata ago

278 words

Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Architektonicznego (AA) Szkoła Odwiedzania Architektonicznego (AA), która umożliwia odwiedzającym studentom, młodym architektom, absolwentom i innym twórcom indywidualnym uczestnictwo w formie emulującej słynny szkolny system szkoleniowy.
.
Oznacza to, że dzięki bardzo skoncentrowanemu krótkiemu kursowi realizującemu wspólny program wspólnych projektów, badań, badań i wyników, odbędzie się wydarzenie na niemieckim Uniwersytecie Technologicznym w Maskacie w dniach 10-22 września.
W celu opracowania teoretycznego, jak i praktycznego wkładu w ich dyskurs warsztat będzie miał za cel metodologiczny formę i ideę wzoru.
Wzory są postrzegane jako środek do tłumaczenia spektaklu, jak również pojawienie się struktur historycznych w nowe koncepcje.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Zostanie wprowadzone myślenie heurystyczne i algorytmiczne oraz zaawansowane metody obliczeniowe jako metoda badania wzorców i opracowywania nowych rozwiązań.
Uwzględnią one również aspekty związane z produkcją, montażem i wykonalnością.
Celem jest zastosowanie tych rozwiązań w różnych skalach, od fasad i budynków indywidualnych po miasta i całe regiony.
Oman był zarówno ostrożny, jak i dalekowzroczny w swoim podejściu do rozwoju.
Pod względem ostatnich wydarzeń w regionie podejście to okazało się sukcesem.
Ogromny wzrost populacji, zmniejszenie zasobów kopalnych, zmiana klimatu, zmiana stylu życia, zmiany gospodarcze i rosnąca turystyka są częścią zmiennego zestawu parametrów, które podważają podejście Omana do rozwoju.
Urbanizacja znajduje się w centrum tych parametrów: poszukiwanie odpowiedniej dla środowiska i kultury architektury i urbanistyki w Omanie jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę tutaj.
[więcej w: klej do styropianu grafitowego, czym ocieplić poddasze, praktiker godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: czym ocieplić poddasze klej do styropianu grafitowego praktiker godziny otwarcia